Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Elimi Bırakma Fragman

<< 4 5 6 7 8

Elimi Bırakma 21. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Sadullah Çelen
Senaryo: Volkan Yazıcı, Zeynep Nilüfer Aydın
Kanal ve Yayın Günü: Trt 1 - Pazar - 20:00
Elimi Bırakma Oyuncuları:
Alina Boz (Azra) Alina Boz (Azra)
Alp Navruz (Cenk) Alp Navruz (Cenk)
Cemre Gümeli (Cansu) Cemre Gümeli (Cansu)
Burak Tamdoğan (Azmi) Burak Tamdoğan (Azmi)
Elimi Bırakma Konusu:

Yapımcılığını ÜS Yapım'ın üstlendiği TRT 1'in yeni dizisi Elimi Bırakma'nın oyuncu kadrosunda Alp Navruz, Alina Boz, Hüseyin Avni Danyal, Dolunay Soysert, Ertuğrul Postoğlu, Cemre Baysel, İpek Filiz Yazıcı, Burak Tamdoğan, Batuhan Ekşi gibi yetenekli isimler rol alıyor. Dizide Alp Navruz büyük bir yemek şirketinin sahibi olan varlıklı bir ailenin Amerika'da eğitim alan oğulları Cenk Çelen karakterine, partneri Alina Boz ise çok ünlü bir kebapçının Amerika'da aşçılık eğitimi alan Azra Güneş karakterine hayat veriyor.
Azra ve Cenk'in Amerika'dan dönüşlerinde uçakta valizlerinin karışmasıyla yolları ilk defa kesişecek. Sonrasında ise Cenk'in babaannesi Feride hanım Azra ve Cenk'e güzel bir sürpriz hazırlayacak. Bu sayede Cenk ve Azra'nın hayatları çeşitli sürprizlerle sonsuza dek birleşecek...

Yorum Yap

Elimi Bırakma dizisine 17 Yorum Yapıldı
 1. Asya: Çok güzel bir bölümdü Sumru yine tımsah gözyaşlarıyla yaptı yapacagını.azranın yüzü hiç gülmeyecekmi? Azrayı kacıranların Kadir olmadığını düşünüyorum, bence başka birileri mesala Tarık da olabili. Nedeni ise Kadir Melisa’yla intikam alırsa Azra’yı niye kaçarsın ki. Bide Azra’ya birşey yapmasınlarda. Herneyse dizi çok güzel, sanki izlerken bizlerde içindeymiş gibi geliyo onlar üzülünce bizde aynı hissi yaşiyoruz. 15 bölümü heyecanla beklıyoruz!
 2. Asya: Uzun zamandir izlediyim en guzel dizi.
 3. Seher: Bir dizi fanatiği olarak pazar günümün vazgeçilmezi acı olmadan aska sahip olamiyacaklar belli ama aşk kazanacak entrika olmasın şu dizilerde lütfen
 4. Peri: Cenk neden böyle yakışıklısın? Seninle sevişmek istiyorum.Tabi ki,sevgilin yoksa,
 5. Peri: Ya, Cenk neden böyle yapıyosun,yapdığca Azraya daha da yaklaşıyosun
 6. Sema: Yine aşk dolu bir dizi trt 1 tebrikler pazar günümü doldurdun
 7. Deniz: Ben bu diziye yeni bakıyorum.Bu diziyi çok,ama çok sevdim,Cenk ve Azra da yakışıyorlar ,ama Tarıkı sevmedim .Ya o,yılan Sumruvar ya bi elime keçsin yani anlamıyor,Merti bunca yıl bakmış şimdi paranı görüçe her şeyi unuttu.Yazıklar olsun sana Yılan
 8. Nermin: Yillardirben pazar gunlerim boş ilk defa bir dizim oldu tebrik ederim
 9. Medine: Çok güzel dizi
 10. Seher: Pazar günü akşamı yıllardır boş geçmiştir nihayet bu dizi pazar gecesini doldurdu bağımlısı oldum çok guzel
 11. Nura: Çok güzel dizi,seve seve ızliyoruz,son zamanlarin en başarılı dizisi
 12. Defne: Ya Cenk Fazilet hanım ve kızlarındakı Sinan deyilmi?.Bu dizide daha yakışıklıdır.Başarılar
 13. serenn: kaybettiği yerden başlıyor alpppp beyyyyyyyyyyyyy....baştan kaybetmek böyle bişi olsa gerek...TRT 1 DEMEK BAŞTAN KAYBETMEK DEMEKTİR.....ÇOK İYİ OLCAK YAA..KAPAK OLCAK ONAA....
 14. mertkaan: sen hic başlama trt zaten boş dizileri topluyor..
 15. Dizikolik: Sevgili Seren, Öncelikle Alp Navruz'un adını soyadını düzgünce bir öğren öyle yazını yaz. Alp Navruz yapımcı değil oyuncudur. Dizinin hangi kanalda başlayacağını o belirlemez o senaryosunu okur beğenmiş ise kabul eder beğenmemiş ise reddeder. Alp Navruz alacağı paraya bakar. Sen ve senin gibi düşünen fanlar da ancak boş yere boş boş yorumlar yayınlar...
 16. serenn: SEVGİLİ ALP NEVRUZZZZZZZZ..HANGİ AKLA HİZMET TRT 1 E DİZİ YAPTIN...İLGİNÇ VE ÇOK KESKİN BİR KARAR OLMUŞ....DAHA İLK DİZİ FİLMİNDE UMARIM TÖKEZLEMEZSSİN...ERKEN FİNAL YAPMAZSSSIN....BOL ŞANS DİLİYORUM..AMA ŞUNU BİL Kİ YAĞIZHAZAN FANLAR SENİ ORDA DA RAHAT BIRAKMAZLAR...KENDİ FANLARIN İSE BİŞİ YAPAMICAKLAR NE YAZIK Kİİ..SENİ KURTARMAYA GÜÇLERİ YETMİCEK...SEVGİLEWRİMLE
 17. Alp: Ben sabirsizlikla bekliyorum inwallah tutar bu dizi ve hep izleriz alp seni seviyorum bawarilar diliyorum yeni dizinde

Elimi Bırakma Dizisi Özet

Elimi Bırakma 21. Bölüm Fragmanı Özeti (16 Aralık Pazar)

Azra kardeşini almabilmek için mahkemeye başvurmuş üstelik mahkemeden önce kardeşine yakınlaşması Mert'i alma umudunun daha da güçlenmesini sağlamıştır. Azra ve Feride hanımın bilmediği tek şey ise avukatları Kadir'in dost değil düşman olduğudur. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Cenk'ten intikam almak için Melis'e yakınlaşan Kadir her geçen gün Melis'e gerçekten aşık olmaya başlar. Cansu'nun babasıyla tanışması annesi ile büyük bir sorun yaşamasına neden olur ve evi terk eder. Diğer yandan ise Cenk, aşık olduğu Azra için sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamaktadır.

Elimi Bırakma 19. Bölüm Özeti (9 Aralık Pazar)

Azra'nın haber vermeden evden ayrıldığını düşünen Feride Hanım, Azra'nın kendisi için bıraktığı mektubu okumamıştır. Feride Hanımın mektubu okuduğunu zanneden Azra Feride hanımla konuşma yapmış ve Azra'ya olan kırgınlığına rağmen onu affetmiştir. Feride hanım Mert'in vesayet davası için Kadir ile anlaşırlar. Tuttuğu avukatın Kadir olduğunu gören Azra şimdi ne yapacak?

Elimi Bırakma 18. Bölüm Özeti (2 Aralık Pazar)

Yaşadığı büyük bir yanlış anlaşılma sonucu Cenk 'e karşıbüyük bir hayal kırıklığına yaşamıştır. Diğer yanda Cansu'nun kurduğu oyunlar Çelen ailesinde karşılığını bulur ve Azra'nın tahammülsüz bir kişi imajı çizmesine neden olur. Cenk ise bu yanlış anlamaları düzeltmek için Azra'nın gönlünü yeniden kazanmak için elinden geleni yapar. Mesut içerisine düştüğü büyük bir tuzak yüzünden cinayet suçundan göz altına alınır. Bu durumun Hülya'nın çok ciddi bir seçim yapmasına neden olur.

Elimi Bırakma 17. Bölüm Özeti (25 Kasım Pazar)

Kendisine yaptıkları için Azmi'nin yetkilerini elinden alan Feride hanım şirketteki işlerini rayına sokmaya çalışırken de diğer taraftan çok sevdiği ahiretliğini kaybetmenin acısını çekmektedir. Azra ve Cenk, Cansu yüzünden gergin zamanlar geçirmektedirler. Melis ise farkında olmadan her geçen gün daha fazla aşık olduğu Kadir'le bir çıkmaza girer. Azra ise Sumru hanımın tehditlerine karşı dim dik durmaya devam ediyor. Tek amacı babasının ölümünde parmağı olan herkesin cezasını çekmesidir.

Elimi Bırakma 16. Bölüm Özeti (18 Kasım Pazar)

Kardeşinin kendisine olan kızgınlığına rağmen Azra yılmadan çaba harcamaya devam eder. Fatma hanım yeniden Sumru'nun karşısına çıkarak Mert'i görmek ister. Bir süreliğine Mert'i görmesine Sumru'nun izin verdiği Fatma bununla yetinemeyerek daha da fazlasını ister. Babasının şaibeli ölümüyle alakalı olarak Çetin'in yardımıyla dava açan Azra mahkemeden nasıl bir sonuç alacak.

Elimi Bırakma 15. Bölüm Özeti (11 Kasım Pazar)

Cenk'in yurt dışındaki geçmişinden gelen Ece'nin intiharı Azra ve Cenk'in hayatının alt üst olmasına neden olur. Kadir kardeşi Ece'nin ölümüne sebep olduğunu düşündüğü Cenk'ten intikam alma planlarına devam etmektedir. Babasının ölümünün şaibeli olduğunu öğrenen Azra dava açmaya karar verir. Azra kardeşi Mert'i hala inandıramamışken Mert'i ikna etmek için Cenk'te çaba sarf etmesiyle çiftin aşkları her geçen gün daha da güçlenmiştir.

Elimi Bırakma 14. Bölüm Özeti (4 Kasım Pazar)

Cenk sayesinde Mert'i bulan ama bulduğunda Mert'in kendisini değilde Sumru'yu seçmesi Azra'yı derinden etkiler. Azra'nın kendisini terk ettiğini düşünen Mert'i, Azra ikna etmeye çalışsa da nafiledir. Bu acı Sumru ile Azra'nın yeniden çatışmasına neden olur. Kadir ise korkunç planını devreye sokar ve Cenk'ten intikam almak için Azra'yı kaçırtır. Çelen ailesini içten fethetmeye çalışan Kadir planında başarılı olabilecek mi? Azra'nın başına bir şey gelecek mi?

Elimi Bırakma 13. Bölüm Özeti (28 Ekim Pazar)

Mert'in piyano çalmasına hayran kalan Arda birlikte çocuklar için güzel bir konser hazırlar. Mert'i Arda'nın yanında gören Cenk durumu hemen Azra'ya söyler ve birlikte Mert'i almaya giderler. Ancak Mert'e yaklaşan sadece onlarda değildir. Serap ise oğlu Cenk'in Azra'ya olan aşkını öğrenmesiyle iyice Azra'yı çok çabuk bir şekilde konaktan ve hayatından çıkarmak ister.

Elimi Bırakma 12. Bölüm Özeti (21 Ekim Pazar)

Çelenlerin evine yerleşen Azra'yı çok zor günler beklemektedir. Feride hanım, kendisine zorla aldırdıkları sağlık raporunun hesabını Azmi ve Serap'tan soruyor. Annesine Azra'yı sevdiğini itiraf eden Cenk'in bu feryadını Azra'da duyuyor ve yüzünde güzel bir gülümseme yer alıyor. Sumru'nun hayatı ise geçmişten gelen büyük bir tehlikeyle yerle bir olmak üzeredir. Arda okuldan aldığı ceza yüzünden bir sosyal sorumluluk projesinde yer alır. Bu proje yolunun Mert ile kesişmesine sebep olur.

Elimi Bırakma 11. Bölüm Özeti (14 Ekim Pazar)

Akıl sağlığı kontrolü için zorla polis eşliğinde akıl hastanesine götürülen Feride hanımı götürmelerine engel olmak isteyen Cenk'te polisler tarafından götürülür. Serap, Azra'dan da kurtulabilmek için onuda polise ihbar eder. Azra polislere doğruları söylese de tabii inandıramaz. Serap, Feride hanıma karşı attığı bu adım istediğinden daha da yıkıcı olur. Serap'ın verdiği bu karar Cenk ve Arda'yı karşısına almasına neden olur.

Elimi Bırakma 10. Bölüm Özeti (7 Ekim Pazar)

Azra ile Cansu'nun kardeş oldğunu öğrenen Feride hanımın dünyası başıan yıkılır. Azra, Feride hanıma karşı mahcup düşer ve gerçekleri ona anlatmak istese de Çelen ailesi Azra'yı Feride hanıma yaklaştırmaz. Fatma, Mert'i de alıp Sumru'nun evinden kaçar. Mert'in kaçmasıyla Sumru'nun planları alt üst olur. Azmi beyinde desteğini alan Serap hanım Feride hanım elindeki gücü almak için büyük bir işe kalkışır.

Elimi Bırakma 9. Bölüm Özeti (23 Eylül  Pazar)

Mert'e çok yaklaşan Azra, Meryem'in evine gelmiştir. Sumru'nun tehditi ile Mert'i saklayan Meryem, Azra geldiğinde ne yapacak. Ferida hanım ameliyat olacağını öğrenmesiyle ailesinden beklediği desteği göremez. Bu zor gününde Azra sayesinde hayata tutunan Feride hanım kendisi için hazırlanan doğum günü töreninde Cenk'in sürpriziyle yıkılır. Doğum gününde Cansu ile olan ilişkisini açıklayan Cenk  en çok Azra'yı üzmüştür.

Elimi Bırakma 8. Bölüm Özeti (16 Eylül  Pazar)

Feride hanım rahatsızlığını öğrenmesiyle yıkılan Azra bu durumu Cenk'e anlatmak ister ancak Feride hanım anlatmasını istemez. Öğrendiği bu sır ile dik durmaya çalışan Azra'yı zor günler beklemektedir. Mert konusunda annesinin birşeyler sakladığını düşünen Cansu Mert'in kaldığı yeri öğrenir. Azra'ya olan öfkesi yüzünden Cansu'yu kullandığını düşünen Tarık, Cenk'in karşısına dikilir ve ciddi bir kavgaya tutuşurlar.

Elimi Bırakma 7. Bölüm Özeti (9 Eylül  Pazar)

Feride hanımın tüm mal varlığını manevi kızı yerine koyduğu Azra'ya bırakması Cenk'in Azra'yı tanımamasına ona düşmanlık beslemesine yol açar. Azra'ya olan inadı yüzünden hiç sevmediği Cansu ile bir ilişkiye başlayan Cenk her şeye rağmen yinede Cansu'yu sevebilmek için çabalar. Kayıp kardesi Mert'ten haber alan Azra soluğu yine Sumru'nun yanında alır. Üstelik bu kez Sumru yolun sonuna gelmiş tehlike çanları çalmaktadır. Azra ve Mert nihayet kavuşacaktır artık.

Elimi Bırakma 6. Bölüm Özeti (2 Eylül  Pazar)

Feride Hanımın tüm mirasını Azra'ya bırakacağını açıklaması Cenk ile Azra'nın karşı karşıya gelmesine neden olur. Cenk herşeyi geride bırakıp amerika'ya gideceği sırada kardeşinin hastaneye kaldırılması Cenk'in planlarını alt üst eder. Çelen şirketinin azra'nın olduğunu öğrenen yine bencillik yaparak azra'nın hiç beklemediği bir anda karşısına çıkarak kızı Cansu için bir iyilik ister. Azra'nın oyun kurarak babaannesini kandırdığını düşünen Cenk hiç istemediği pozisyonda şirkette çalışmaya devam eder.

Elimi Bırakma 5. Bölüm Özeti; (26 Ağustos Pazar)
Her yerde Azra'yı arayan Cenk, Azra'yı Tarık'ın evinde gördüğünde ise çok şaşırır. Mert'i bulan Sumru, Azra'ya da haber vermez ve çocuğu aynı evde bırakır. Tarık ve Cenk'in aralarında yaptığı anlaşmayı öğrenen Azra ikisine de sırt döner. Feride hanımın Azra'yı eve getirmesi evde büyük bir şok yaşanmasına neden olur.

Elimi Bırakma 4. Bölüm Özeti; (12 Ağustos Pazar)
Mert kendisini kaçıran kadının uyuduğunu gördüğü anda telefonu alarak Azra'yı arar. Telefonda da olsa Mert'in yaşadığını öğrenen Azra hemen Mert'i kurtarabilmek için Cenk ile birlikte yola çıkarlar. Şirkette Cenk'in delirtmek içi kurulan tuzağa düşen Cenk, Babaannesi ile arasının açılmasına neden olur. Diğer yanında Azra kardeşi için endişelenirken Feride hanımın kendisi için hazırladığı sınavdan başarıyla geçebilecek midir. Cansu çok sevdiği Cenk'i doğum gününe davet eder ve davette artık ona duygularını açacaktır fakat Cenk, Azra ile kardeşini aramaya gittiğinden dolayı doğum gününü unutur.

Elimi Bırakma 3. Bölüm Özeti; (5 Ağustos Pazar)
Feride Hanım'ı burnundan kan gelmiş olarak sokağın ortasında baygın bir şekilde bulan Azra hemen sağlık ekiplerine haber verir ve hemen hastaneye kaldırılı. Başını vurmanın etkisiyle kısa bir hafıza kaybı yaşadığı söylenen Feride Hanım'a Azra evini açar ve insanlık namına yapması gerekeni yapar. Ancak Feride hanım kendisine yaptığı bu iyiliği asla unutmayacaktır. Azra'nın hayatı Feride anım ile tanışmasıyla tamamen değişecektir. Cenk ile giderek bir birlerine yakınlaşan çiftimiz aynı şirkette çalışmaya başlayacaklar. Cenk için şirket artık daha bir güzel ve anlam kazanacak... Babasının ölmeden önce yaptırdığı hayat sigortasının öğrenen Azra, paraları alan ve kendisine hiç bir şey söylemeyen Sumru'ya hesap sormak için karşısına dikilir.